27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Важливо налагодити взаємодію та

ефективну співпрацю на усіх рівнях влади

для оперативного вирішення питань

З метою налагодження ефективної співпраці між РДА та новоствореними громадами в межах нових районів 15 січня у Новоукраїнській районній державній адміністрації відбувся методичний семінар.  

У його роботі взяли участь керівники територіальних громад, представники районної ради, керівники та працівники управлінь і відділів Новоукраїнської районної державної адміністрації, районної ради, Новоукраїнського районного відділу головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, військовий комісар Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, директор некомерційного комунального підприємства ЦРЛ.

На початку наради голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко зазначив, що всі громади району розпочали роботу у нових повноваженнях і нових межах, тому важливо налагодити тісну співпрацю для оперативного вирішення питань. Відтепер Новоукраїнський район включає в себе Новоукраїнську, Маловисківську, Помічнянську, Новомиргородську міські громади, Смолінську, Добровеличківську селищні громади, Рівнянську, Глодоську, Ганнівську, Злинську, Мар'янівську, Піщанобрідську, Тишківську сільські громади.  

Голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога наголосив, що започатковано новий формат взаємодії між районною радою та новоствореними громадами в межах нових районів і висловив переконання, що такі зустрічі стануть регулярними.

Керівники району проінформували про проведення робочих зустрічей у ліквідованих районах з метою оперативного вирішення проблемних питань. Їх метою є вирішення майнових питань, інших існуючих проблем та  підвищення якості надання послуг населенню, розвитку територій та добробуту громад на основі спільних інтересів та цілей.

Під час методичного семінару надано консультації щодо налагодження роботи у новостворених територіальних громадах.

У ході діалогу між учасниками зустрічі окреслені питання, які потребують оперативного вирішення.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"