29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та керуючий справами апарату Новоукраїнської районної ради Микола Полулях в день пам'яті захисників, які загинули під Крутами поклали квіти до пам'ятного знака учасників антитериростичної операції, які загинули на сході України.

Бій під Крутами - це ще одна героїчна сторінка в історії боротьби українців за власну державність. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. Це дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу.

Брестський мир означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.

Незалежність Української Народної Республіки довелося захищати від російської військової агресії на початках силами добровольчих формувань.

Сьогодні ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як сьогоднішні захисники України на сході, слугують гідним прикладом нашим майбутнім поколінням.

Події Української революції засвідчили: державність без армії неможлива.

Подальша розбудова і зміцнення Збройних Сил України, інших військових формувань є запорукою суверенітету нашої держави.