Цього року минає 32-а річниця виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез.

Сьогодні у приміщенні Новоукраїнської районної ради  відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану за участі керівництва району та міста, воїнів-інтернаціоналістів, громадськості.

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко, голова районної ради Олександр Небога, міський голова Олександр Корінний та голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Геннадій Рева.

По  закінченню урочистостей та виступу аматорів художнього мистецтва,  відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.