19 лютого 2021 року  службою у справах дітей  Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області проведено семінар-нараду із новопризначеними начальниками, спеціалістами служб у справах дітей та соціальними працівниками громад новоутвореного Новоукраїнського району.

На початку наради до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко, який наголосив на необхідності здійснення належним чином заходів із захисту прав та законних інтересів дітей різних категорій на території громад.

Начальник служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації Лариса Миронескул озвучила інформацію про основні напрямки діяльності служб у справах дітей територіальних громад та районних державних адміністрацій, організацію роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, співпрацю із Центрами надання соціальних послуг щодо захисту прав та інтересів різних категорій сімей та діяльність служб у справах дітей з питань сімейних форм виховання і їх взаємодія щодо захисту прав  та інтересів дітей.

Також перед присутніми на семінарі виступили начальник відділу «Новоукраїнського бюро правової допомоги «Голованівського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги» Олена Августюк та начальник Новоукраїнського районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Людмила Гавриш, які повідомили про головні аспекти співпраці із службами у справах дітей громад, попередження правопорушень серед дітей та недопущення соціального сирітства.

У обговоренні питань щодо організації порядку прийняття рішень з питань захисту прав дітей виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування взяв участь начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Начальники та спеціалісти служб у справах дітей громад новоутвореного району отримали всебічну та корисну інформацію щодо організації діяльності новоутворених служб та методичні матеріали для подальшого використання в роботі.