19 лютого 2021 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому було розглянуто 2 питання, з них: 1 про продовження (не продовження) терміну перебування неповнолітньої дитини, у сім'ї патронатного вихователя Козаченко Лілії Володимирівни та її помічника, які проживають у с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області; 1 про надання (не надання) дозволу органу опіки та піклування неповнолітній дитині, на внесення змін та продовження дії договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться на території Диминської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та успадкована ним після смерті матері, шляхом укладання додаткової угоди.