ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

"СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

По всіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».

Акція відбуватиметься шістнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419, 30 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Цього року, акція проходитиме в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень пов’язаних з короновірусною інфекцією.

Кошти збиратимуться з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

Механізм збирання коштів

У визначений термін проведення Акції - з 1 квітня по 30 вересня 2021 року працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме на собі бейдж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Розрахунок Акції Підрахунок зібраних коштів

. Всі кошти зібрані під час акції мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення «Приватбанк», «Кредобанк» або іншого банку.

Фінал акції відбуватиметься 25-26 вересня 2021 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця дня 27 вересня 2021 року всі кошти мають бути перераховані на рахунок фонду.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на банківський рахунок фонду і загальна сума буде оприлюднена у ЗМІ.

Контроль зібраних коштів

Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.

Контроль за медичним обладнанням

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на зазначеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет - сторінка Фонду (www.sercedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо. На кожному обладнанні, що передано у користування до лікарні має бути наліплено символ акції - червоне сердечко з написом «Серце до серця».

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

1.   АТ КБ "ПРИВАТБАНК» IBAN UA 02 312378 0000026001053813052 ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Кіровоградської області.

2.   АТ "Кредобанк" IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Кіровоградської області

Рахунок для благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»: IBAN UA 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

ПАТ «Кредобанк» IBAN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для ____________  назва області (міста)».

Більше про нас:http://sercedoserca.com.ua

Для отримання додаткової інформації: +38(098)-952-20-09; sercekiev@gmail.com