10 березня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів нараду, у якій взяли участь голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога,  Новоукраїнський міський  голова Олександр Корінний, директор КНП «Новоукраїнська центральна лікарня» Михайло Шелевер,  начальник управління державної казначейської служби України в Новоукраїнському районі Анжела Мохонько. У ході робочої зустрічі обговорювалися питання щодо фінансування комунального неприбуткового підприємства «Новоукраїнська центральна лікарня».

Віталій Пастушенко зазначив, що Новоукраїнською районною радою прийнято рішення про передачу із спільної власності у власність Новоукраїнської територіальної громади КНП «Новоукраїнська центральна лікарня».  Серед повноважень органів місцевого самоврядування, про що зазначено у статті 89 Бюджетного кодексу України, є оплата комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров'я, які належать відповідним територіальним громадам, для забезпечення надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Олександр Корінний проінформував учасників наради, що на сесії міської ради 16 березня 2021 року буде розглянуте питання щодо фінансування видатків  КНП «Новоукраїнська центральна лікарня».