17 березня 2021 року у Новоукраїнці відзначають 77-у річницю визволення міста від нациських загарбників у роки Другої світової війни.

Керівники Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та Новоукраїнської районної ради Олександр Небога віддали данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю і звільняв Україну від ворога, вшанувавши пам'ять загиблих солдатів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника воїнам-визволителям на алеї Слави.

Схиляємо голови перед пам'яттю загиблих героїв, уклонімося живим ветеранам Другої світової війни, помолімося за тих, хто 77 років тому виборював для нас майбутнє.