16 березня 2021 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, начальник відділу агропромислового розвитку, економіки та інфраструктури районної державної адміністрації Валентина Токарь та керівники сільськогосподарських підприємств  району взяли участь у науково-практичному семінарі на тему ”Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2021 року”, який відбувся на базі Інституту сільського господарства Степу НААН с. Созонівка Кропивницького району.

Захід розпочався з проведення першого засідання Аграрної ради Кіровоградщини (у складі 80 осіб).

З вітальним словом виступили Андрій Назаренко, голова обласної державної адміністрації та Сергій Шульга, голова обласної ради.

«Я за постійний діалог влади і бізнесу. У нас із вами одна мета – працювати на розвиток Кіровоградщини. Ви як бізнес формуєте бюджети, ви створюєте робочі місця, але найголовніше – від вас залежить продовольча безпека!», - звернувся до аграріїв очільник областіАндрій Назаренко.

Він додав, що готовий максимально оперативно включатися в проблеми аграріїв і працювати над їхнім вирішенням.

На засіданні ради обговорювалися проблемні питання аграріїв регіону.

Про особливості комплексу весняно-польових робіт у 2021 році й основні напрямки та пріоритети державної підтримки сільського господарства у 2021 році розповіла директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марія Чорна.

Директор Інституту сільського господарства Степу НААН та науковці ознайомили присутніх з науковим забезпеченням інноваційного розвитку агропромислового комплексу Кіровоградщини.