17 березня 2021 року   в Малій Висці на базі Маловисківського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки відбувся інструкторсько-методичний збір з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2021 року (з 1 квітня в Україні розпочнеться весняний призов на строкову військову службу). Захід відбувся під керівництвом начальника штабу – заступника командувача військ оперативного командування «Південь» полковника Владислава Ліщинського. В ньому взяли участь військові комісари та заступники військових комісарів-начальники секторів комплектування обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Південь", а також голови районних та міських призовних комісій Кіровоградщини, голова Новоукраїнської РДА Віталій Пастушенко та Маловисківський міський голова Юрій Гульдас.