27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

   

 24 березня 2021 року заступник голови райдержадміністрації Марія Щека провела  засідання комісії з питань направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Згідно ст. 35 Конституції України, Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066 (із змінами), та на підставі наданих документів, комісія підтвердила право на проходження альтернативної (невійськової) служби одному громадянину.

Протягом оголошеного періоду проведення весняного призову громадян на строкову військової службу у 2021 році та після проходження призовної комісії цим громадянином, йому буде визначено робоче місце для проходження альтернативної (невійськової) служби. ВІдповідно до законодавства службу можна проходити на підприємствах, установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких, у першу чергу, повязана із соціальним захистом населення, охороною здоров`я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронатній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України.

 

Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"