24 березня голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, за участі голови районної ради Олександра Небоги, провів нараду з сільськими головами. Головним питанням, що розглядалось під час наради - передача майна, яке знаходиться у власності районної ради, у власність територіальних  громад.

Реформа децентралізації передбачає  прийняття майна зі спільної у комунальну власність територіальними громадами. Ініціатором передачі може бути будь-яка сторона процесу, адже це не заборонено законом.

Також на нараді було розглянуто питання щодо приділення посиленої уваги проявам створення  «псевдотериторіальних громад» на території Новоукраїнського району.