12 квітня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Анатолійович Пастушенко взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів в межах територіальної юрисдикції Новоукраїнської окружної прокуратури, на якій обговорювалися  питання «Про стан протидії злочинності протягом 2020 року на території Новоукраїнського району та заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики у 2021 році». У своєму виступі очільник району акцентував увагу на важливості координації дій правоохоронних органів та  органів місцевого самоврядування.

У нараді взяли участь заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури Нестерова О.В., керівник Новоукраїнської окружної прокуратури Клюкін А.П., керівники правоохоронних органів Новоукраїнського району. Визначені спільні заходи, які сприятимуть зниженню рівня злочинності.