Забезпечення новоукраїнців якісними медичними послугами – пріоритет у роботі влади.

13 квітня 2021 року голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віталій Пастушенко провів робочу зустріч з керівниками комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Михайлом Шелевером та Віталієм Запорожцем, у ході якої обговорили питання щодо покращення умов функціонування та модернізації медичного закладу.

«Серед важливих питань, які потребують невідкладного вирішення: облаштування кисневої розводки у палати терапевтичного відділення, якісного водопостачання, придбання службового житла для медичних працівників. На найближчому засіданні сесії районної будуть розглянуті дані питання» - зазначив Віталій Пастушенко.

За кошти районного бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення робіт з реконструкції будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна лікарня» Новоукраїнської районної ради. Підписано договір з переможцем тендерних процедур. Отримано дозвіл на виконання підготовчих робіт.

Реалізація заходів буде здійснюватися у рамках програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного бюджету.

У ході робочої зустрічі Віталій Пастушенко ознайомився з умовами роботи молодих лікарів.