У Новоукраїнському районі розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віталій Пастушенко здійснив огляд виконання ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка.

Даний проект реалізовується в рамках програми Президента України «Велике будівництво» і дасть можливість відновити сполучення між м. Новоукраїнка та с. Піщаний Брід.

Наразі проводяться роботи зі зрiзування та корчування середнього чагарника і дрiбнолiсся, холодне фрезерування асфальтобетонного покриття фрезою WIRTGEN 2100 DC.