Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації продовжує робочі поїздки по району з метою вивчення проблем і досягнень громад

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко побував з робочим  візитом у Піщанобрідській територіальній громаді

У ході робочої поїздки очільник району зустрівся головою Піщанобрідської сільської ради Сергієм Мар'яновим та місцевими жителями.

Мешканцями громади порушувалися питання щодо стану та ремонту доріг,  соціального захисту.

У ході візиту Віталій Пастушенко ознайомився зі станом об'єктів соціальної інфраструктури. Під час зустрічі з Піщанобрідським сільським головою Сергієм Мар'яновим обговорили стан забезпечення життєдіяльності територіальної громади та перспективи розвитку.