Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації продовжує робочі поїздки по району з метою вивчення проблем і досягнень громад.

21 квітня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко побував з робочим візитом у Злинській територіальній громаді, у ході якого зустрівся з головою Злинської сільської ради Олександром Недолужком, ознайомився з умовами роботи Злинської сільської лікарської амбулаторії, служби у справах дітей.

«Одним із важливих питань сьогодні – є налагодження співпраці з територіальними громадами» - зазначив Віталій Анатолійович.

За підсумками робочої поїздки напрацьовані заходи щодо налагодження взаємодії між районною державною адміністрацією та сільською радою для подальшого вирішення проблемних питань.