27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

 

26 квітня 1986 року чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

Минуло 35 років, а відголоски тієї чорнобильської весни і сьогодні забирають життя в тих, хто вдихнув її на повні груди. Та квітнева ніч залишила незагоєні рани в душах та долях десятків тисяч наших земляків. Водночас ця трагедія висвітлила і найкращі людські якості тих, хто став на боротьбу з "мирним" атомом.

26 квітня є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їх подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті Українського народу.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Віталій ПАСТУШЕНКО

Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю