8–9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Не зникне з людської пам’яті великий подвиг і велика трагедія українського народу – його битва, його перемога над нацизмом! Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна вдячність героям, які боронили нашу Батьківщину.

З нагоди Дня Пам’яті та Примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та  голова Новоукраїнської  районної ради Олександр Небога взяли участь у заходах, вшанувавши пам’ять загиблих військовополонених у концентраційному таборі на станції  Адабаш.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава воїнам, які зі зброєю в руках захищали нашу країну, зупинили нацизм у Європі! Шана учасникам українського визвольного руху, трудівникам тилу, дітям війни та мученикам нацистських переслідувань! Слава ветеранам Другої світової війни та сучасним українським воїнам!

Пам’ятаємо і перемагаємо!