12 травня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко  зустрівся з колективом пологового відділення комунального неприбуткового підприємства "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

Медичні працівники звернулися до голови райдержадміністрації   з питанням щодо вирішення проблеми з функціонування пологового відділення. З квітня 2021 року підписано договір між Новоукраїнською ЦРЛ та Національною службою здоров'я України без пакета №7 "Медична допомога при пологах", що призводить до неотримання фінансування, в тому числі на нарахування і виплату заробітної плати працівникам пологового відділення.

Віталій Пастушенко запевнив медичних працівників, що дане питання є актуальним та буде вирішуватись керівництвом району.