19 травня 2021 року  голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко  провів особистий прийом громадян. До керівника району звернулася жителька міста Новоукраїнка, яка представляла інтереси квартиронаймачів багатоповерхового будинку №22 по вулиці Курчатова щодо сприяння у вирішенні питання з ремонту покрівлі будинку.

Також до Віталія Пастушенка звернулася жителька села Любомирівка Піщанобрідської сільської ради для вирішення питань соціального захисту.

Під час прийому голова райдержадміністрації надав розʹяснення заявникам та відповідні доручення заступнику голови райдержадміністрації.