Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ

День вишиванки - всесвітнє свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Увесь світ у захваті від наших вишиванок.

А чи знаєте ви, що вишиванка - оберіг від усього лихого? Вона є символом краси, міцного здоров'я, щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родинну пам'ять, вірність та любов у сім'ї.

Другий рік поспіль за ініціативи голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталія Пастушенка проводиться флешмоб-акція «Вишиванку одягай – Україну прославляй». Цьогоріч до участі долучилися 11 територіальних громад, заклади освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, правоохоронні органи, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, танцювальний колектив з Львівської області.

Одягнімо вишиванки на знак єдності! Нехай зарясніє Новоукраїнщина яскравими барвами!