Безпека під час використання хімічних речовин – понад усе!

У період інтенсивних робіт по догляду за посівами сільськогосподарських культур, пріоритетність збереження здоров'я людини та охорони навколишнього природного середовища, по відношенню до економічного ефекту від застосування пестицидів і агрохімікатів, має бути основою підходу до використання хімічних речовин. Транспортування, зберігання і застосування мінеральних добрив і пестицидів повинні проводитись із беззаперечним дотриманням вимог, встановлених чинним законодавством, державними стандартами та санітарними нормами.

Діяльність, пов’язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Закон України «Про захист рослин», Закон України «Про бджільництво», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» від 04.03.1996 №295, Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України  від 03.08.1998 №1 (ДСП 8.8.1.2.001-98), Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

Основні правила безпечного застосування пестицидів

Вимоги до зберігання, використання га застосування пестицидів та агрохімікатів

Збережемо разом посіви та бджіл (пам'ятка сільгоспвиробнику)