27 травня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко взяв участь в урочистостях, присвячених 106 річниці з дня народження видатного хлібороба Олександра Васильовича Гіталова.

Традиційно наприкінці травня Кіровоградщина відзначає кращих працівників аграрної галузі. Сьогодні у с. Комишувате Новоукраїнського району відбулися урочистості з нагоди вручення обласної премії, якою 16 років поспіль відзначають кращих працівників сільського господарства. Відповідно до рішення конкурсної комісії лауреатами обласної премії стали: у номінації «Кращий агроном» - Боєчко Олександр Миколайович (ПрАТ «Мар´янівське» Новоукраїнського району), у номінації «Кращий механізатор» - Бубнов Віталій Васильович ТОВ «ПРОГРЕС» Олександрійського району, у номінації «Кращий керівник агроформування» - Бендяк Валерій Миколайович ПОСП «Вікторія» Голованівського району.