02 червня 2021 року у рамках робочої поїздки голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко відвідав Новомиргородську територіальну громаду.

Під час зустрічі з Новомиргородським міським головою Ігорем Забажаном обговорили перспективи співпраці виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, основні напрямки і проєкти розвитку громади, досягнення і проблеми.

Віталій Пастушенко побував у комунальних некомерційних підприємствах «Центр первинної медико-санітарної допомоги», «Новомиргородська міська лікарня» Новомиргородської міської ради, оглянув інфекційне, терапевтичне, хірургічне відділення, ознайомившись із їх роботою, медичним обладнанням і устаткуванням.

Головний лікар  Пойда Сергій Миколайович та заступник головного лікаря Суржавська Катерина Сергіївна проінформували про роботу закладів охорони здоров'я, охарактеризували спектр та якість надання медичних послуг.