Під час робочої поїздки по Новоукраїнському району 03 червня заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Андрій Максюта побував у Добровеличківській територіальній громаді.

Під час зустрічі з селищним головою Володимиром Осієвським обговорили питання щодо стану доріг, надання якісних медичних послуг, соціального забезпечення, екології, збереження навколишнього середовища.

Серед іншого йшлося про надання якісних медичних послуг населенню. З метою ознайомлення з роботою медичних установ регіону Андрій Вікторович відвідав комунальне некомерційне підприємство «Добровеличківська лікарня» та поспілкувався з його директором Петром Гинькутом.

У ході робочого візиту Андрій Максюта провів особистий прийом громадян. Для спілкування із заступником голови райдержадміністрації звернулися мешканці селища, проблемні питання яких потребували підтримки з боку представників влади.