8 червня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів нараду, у якій взяли участь представники Новоукраїнської міської ради, керівники територіальних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, суб'єкти господарювання, які здійснюють реалізацію лікарських засобів.

«Зважаючи на суспільну важливість питання щодо функціонування аптеки у мікрорайоні «Молдавка» міста Новоукраїнка, готовий долучитися до вирішення проблеми для спільного напрацювання дорожньої карти» - зазначив Віталій Пастушенко.

У результаті конструктивного діалогу з представниками Новоукраїнської міської ради, аптечних закладів, відділу Держгеокадастру у Новоукраїнському районі були напрацьовані можливі варіанти вирішення питання щодо відкриття аптеки.