09 червня 2021 року заступник голови райдержадміністрації Марія Щека провела засідання спостережної комісії, в якому взяли участь представники Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, районного відділу з питань пробації та Новоукраїнського міського центру соціальних служб.

Під час засідання розглянуто питання: про організацію роботи спостережної комісії у 2021 році та соціальний супровід осіб засуджених умовно, звільнених, умовно-достроково звільнених від покарання, що перебувають на обліку в Новоукраїнському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.