Одним із ефективних інструментів вивчення та вирішення проблем жителів району керівництвом райдержадміністрації є проведення особистих прийомів громадян за місцем проживання. Їх метою є вирішення нагальних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району.

16 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко побував з робочим візитом у Помічнянській територіальній громаді та провів прийом громадян. Під час зустрічі у Помічнянській міській раді обговорили завдання соціально-економічного розвитку, питання щодо співпраці органів влади та місцевого самоврядування, перспективи розвитку закладів освіти та охорони здоров'я.

Вііталій Пастушенко відвідав Помічнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради, де ознайомився з роботою харчоблоку та станом справ по підготовці до нового навчального року.