Заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Андрій Максюта здійснив робочу поїздку до Маловисківської територіальної громади.

17 червня 2021 року заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Андрій Максюта побував з робочим візитом у Маловисківській міській раді, де в ході робочої зустрічі з міським головою Юрієм Гульдасом було обговорено завдання соціально-економічного розвитку території, проблемні питання, які турбують жителів територіальної громади.

У ході зустрічі обговорено звернення мешканців громади, які звернулися особисто до заступника голови РДА з питань життєдіяльності територій, що входять до ОТГ.

На території Маловисківської громади Андрій Максюта відвідав об’єкти соціальної сфери та об'єкти благоустрою.

«Адміністрація, в межах своїх повноважень, сприятиме громаді у досягненні успішних результатів її життєдіяльності з метою забезпечення якісного рівня життя мешканців» - зазначив Андрій Максюта.