В усі часи професія медика була, є і залишається однією з найблагородніших, найважливіших . На Новоукраїнщині відзначили День медичного працівника.

18 червня в Новоукраїнській районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, у яких взяли участь голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога.

«В усі часи професія медика була, є і залишатиметься однією з найблагородніших, найважливіших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний  дар – дар  життя» - зазначив Віталій Пастушенко.

У рамках урочистостей голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та голова Новоукраїнської районної ради нагородили медичних працівників.

Музичними номерами всіх присутніх вітав творчий колектив Комишуватського будинку культури..