18 червня 2021 року о 13 годині заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Марії Щеки відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації.

За поданням управління соціального захисту населення та охорони здоров'я Новоукраїнської міської ради та управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації на порядку денному розглядалися два питання:

• заява щодо призначення грошової компенсацїі особі з інвалідністю ІІ групи, яка настала внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини;

• проведення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно п.19 Порядку виплати, яким було призначено грошову компенсацію та яким її ще не виплачено.

В результаті роботи комісією прийняті рішення щодо призначення грошової компенсацїі особі з інвалідністю ІІ групи, яка настала внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини та проведення перерахунку трьом заявникам грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно п.19 Порядку виплати, яким було призначено грошову компенсацію та яким її ще не виплачено.

Районна комісія щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації буде активно працювати і в подальшому.