ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Україна відчула на собі нестерпний біль тих страшних подій.

Вагомий внесок у боротьбу проти фашизму зробили і жителі нашого краю. Вони з перших днів війни стали до лав захисників Вітчизни.

Новоукраїнська земля втратила багатьох своїх синів і дочок. Пам’ять про них завжди палатиме вічним вогнем у наших серцях.

З кожним післявоєнним роком, а особливо у світлі нинішніх подій, тільки конкретнішим стає усвідомлення того, який крихкий мир, які хисткі взаєморозуміння і толерантність у суспільстві. Тому спільними зусиллями ми маємо зробити все для того, щоб не допустити трагічних подій 41-го року

У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.

Бажаємо міцного здоров’я живим учасникам Другої світової війни. Хай не болять рани, хай щастя і радість не переводяться у оселях. Миру, благополуччя вам та вашим близьким!

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації