УВАГА! Запрошуємо долучитися до спільної роботи над розробкою проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік

В області проводиться робота з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

Для того, щоб цей процес пройшов максимально ефективно, запрошуємо долучитися до нього активних представників бізнесу, вищої освіти, науки та громадськості, які мають ідеї та готові до плідної роботи над їх втіленням.

Заповнюйте анкету для визначення регіональної проблематики та збору пропозицій щодо завдань, заходів, проєктів, які мають знайти своє відображення у проєкті Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

Заповнені анкети приймаються до 15 липня 2021 року. Переходьте за посиланням https://forms.gle/hBCwJQH7BnmqBoDa9

Також свої пропозиції можна надавати департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації на e-mail: public@economika.kr-admin.gov.ua