Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко привітав державних службовців з професійним святом.

23 червня у Новоукраїнській районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

«Зичу вагомих звершень, благополуччя та наснаги. Нехай ваші рішення будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя став щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку» - зазначив Віталій Пастушенко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби, очільник району вручив кращим державним службовцям відзнаки Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнскьої районної ради.. Серед нагороджених - Валентина Клименко – провідний спеціаліст сектору з виплати допомог і компенсацій відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення, Ірина Вовненко – заступник начальника відділу-завідувач сектору з виплати допомог і компенсацій відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення, Інна Чіпляка – головний спеціаліст – юрисконсульт відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації, Світлана Феденюк - державний реєстратор відділу цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації, Наталя Чорновол – головний спеціаліст управління персоналом управління соціального захисту населення.