Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко взяв участь у міжнародному Дні поля, що проходив на науково-дослідному полігоні біля села Созонівка Кропивницького району.

Цьогоріч на науково-практичному семінарі йшлося про інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур умовах Центрального регіону України. Серед учасників заходу – представники регіональних органів влади, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, компанії дистриб’ютори, керівники та спеціалісти агроформувань, науковці.

Віталій Пастушенко та делегація аграріїв Новоукраїнщини ознайомилися з агротехнологічними і селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України, оглянули науково-демонстраційний полігон сортів ранніх зернових культур.