Шановні жителі Новоукраїнського району!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

28 червня цього року Україна відзначає 25-у річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

Ухвалення  Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливою віхою українського державотворення.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету держави на світовій арені. Обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України .

Нехай цей святковий день принесе радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім Божого благословення, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму, впевненості та нових звершень в ім’я процвітання України!

Голова Новоукраїнської

районної державної адміністрації