27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Як районам співпрацювати з громадами у нових умовах?

 

«На обласному і районному рівні подекуди продовжують діяти старими методами – намагаються керувати головами і депутатами громад, давати їм завдання, наказувати і контролювати. Але варто вже зрозуміти, що з початком в Україні децентралізації часи побудови вертикалей закінчилися. А з цього року, коли усі громади стали рівними у правах і можливостях, коли до них перейшли значні повноваження і ресурси, районним, обласним радам і адміністраціям варто сконцентруватися на допомозі громадам, на побудові з ними партнерських відносин», - про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, виступаючи на засіданні спільної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва та МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття».

30 червня 2021 року Новоукраїнською районною державною адміністрацією проведено онлайн-нараду, на якій йшлося про налагодження співпраці органів влади та місцевого самоврядування.

Керівник апарату Тетяна Тарасенко зазначила, що громади, особливо новостворені, потребують консультативної та організаційної  підтримки.

До участі в онлайн-нараді долучилися посадові особи міських, сільських, селищних рад. Керівники відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації надали роз'яснення та консультації з питань ведення діловодства, здійснення повноважень у сфері містобудування і архітектури, реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури, спорту, туризму, отримання дотації за наявні бджолосім'ї. 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"