Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Андрій Максюта побував з робочим візитом у Ганнівській сільській раді, де провів особистий прийом громадян за місцем проживання.

До посадовця звернулися жителі сіл Приют та Ганнівка щодо сприяння у вирішенні земельних питань та питань благоустрою територій. Заявникам надані роз’яснення та консультації щодо вирішення озвучених проблем, а декілька питань взято на контроль в рамках повноважень.

Разом із Ганнівською сільською головою Людмилою Гараздою побували на об’єктах соціальної сфери та житлово-комунального господарства, ознайомилися і зі станом доріг на території. За результатами робочої поїздки надані відповідні доручення для реагування та вирішення питань.