12 липня 2021 року заступник голови районної державної адміністрації Марія Щека провела засідання районної комісії з питань щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На розгляд комісії були подані договір купівлі-продажу будинку та документи, передбачені пунктом 20 Порядку та умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 (зі змінами) від особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду наданих документів комісією прийнято рішення про перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі – продажу.