13  липня 2021 року заступник голови районної державної адміністрації Андрій Максюта провів засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

За результатами проведеного конкурсу конкурсний комітет прийняв рішення визнати пасажирським перевізником  ФОП Фіськова П.Ю на маршруті с. Олексіївка- смт. Добровеличківка через м. Помічну, с. Піщаний Брід  та маршруті  с. Липняжка – м. Помічна через смт. Добровеличківка, с. Піщаний Брід.

На маршруті м. Новоукраїнка- с. Шишкине через села Ганнівка, Григорівка, Рівне визнано перевізником ФОП Мурдія О.Л.

Новоукраїнською райдержадміністрацією з перевізниками будуть укладені договори на перевезення пасажирів на вищезазначених маршрутах відповідно до чинного законодавства.