Запрошуємо на онлайн-дискусію
 «Демократія "на карантині"? Як спрацювали інструменти місцевої демократії»

Запрошуємо 15 липня 2021 року взяти участь у публічній дискусії «Демократія "на карантині"? Як спрацювали інструменти місцевої демократії». Захід відбудеться в межах проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу та проєкту «Вплив пандемії COVID-19 на ефективність співпраці ОГС з регіональною владою в Україні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», які реалізуються Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Під час заходу буде презентовано результати дослідження «Інструменти місцевої демократії в умовах пандемії COVID-19», яке присвячено оцінці комунікації місцевої влади з громадою під час карантинних обмежень.

У дискусії візьмуть участь представники регіональної та місцевої влади, громадських організацій, ЗМІ та експерти. Обговорюватимуться вплив пандемії на місцеву демократію та на інструменти місцевої демократії, зокрема:

• особливості роботи інструментів місцевої демократії (громадські та молодіжні ради, звернення громадян, петиції, бюджети участі, особистий прийом громадян тощо) під час карантинних обмежень;

• проблеми, які виникали під час роботи інструментів місцевої демократії в 2020-2021 роках, успішні практики.

Захід відбудеться 15 липня 2021 р. об 11:00 на платформі Zoom. Участь безкоштовна, але для доступу необхідно зареєструватися.

Реєстрація: https://forms.gle/9Zwd1WuZH5nozaLz5

Посилання отримають усі зареєстровані учасники.

З будь-яких питань пишіть на пошту neshcheret@ier.kyiv.ua