Завдяки Програмі Президента України «Велике будівництво» відновлюються автошляхи на Новоукраїнщині

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко разом із народним депутатом України Ігорем Мурдієм і депутатом Кіровоградської обласної ради Владиславом Шаповаловим , які перебували у Новоукраїнському районі з робочою поїздкою, проінспектували хід виконання робіт на автодорозі територіального значення Т-15-04, яка з'єднає Піщанобрідську та Новоукраїнську територіальні громади.

Втілення у життя даного проєкту стало можливим завдяки залученню народним депутатом України Ігорем Мурдієм програми «Велике будівництво» у Новоукраїнський район.

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» ми відновлюємо автошляхи, які роками не бачили ремонтної техніки. У ході поточного ремонту на дорозі Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка з’явилося нове дорожнє покриття», – зазначив народний депутат України Ігор Мурдій.

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віталій Пастушенко додав, що комфортне транспортне сполучення є одним із важливих факторів інвестиційної привабливості та економічного розвитку регіону, тому дуже важливою є співпраця з територіальними громадами у реалізації програми Президента України ''Велике будівництво''. Зокрема Піщанобрідською сільською радою частково виділені кошти на виготовлення проєктної документації.