27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Завдяки Програмі Президента України «Велике будівництво» відновлюються автошляхи на Новоукраїнщині

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко разом із народним депутатом України Ігорем Мурдієм і депутатом Кіровоградської обласної ради Владиславом Шаповаловим , які перебували у Новоукраїнському районі з робочою поїздкою, проінспектували хід виконання робіт на автодорозі територіального значення Т-15-04, яка з'єднає Піщанобрідську та Новоукраїнську територіальні громади.

Втілення у життя даного проєкту стало можливим завдяки залученню народним депутатом України Ігорем Мурдієм програми «Велике будівництво» у Новоукраїнський район.

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» ми відновлюємо автошляхи, які роками не бачили ремонтної техніки. У ході поточного ремонту на дорозі Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка з’явилося нове дорожнє покриття», – зазначив народний депутат України Ігор Мурдій.

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віталій Пастушенко додав, що комфортне транспортне сполучення є одним із важливих факторів інвестиційної привабливості та економічного розвитку регіону, тому дуже важливою є співпраця з територіальними громадами у реалізації програми Президента України ''Велике будівництво''. Зокрема Піщанобрідською сільською радою частково виділені кошти на виготовлення проєктної документації.

 

  

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"