28 липня 2021 року заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Марія Щека провела онлайн - консультативну нараду голів і відповідальних осіб міських, селищних, сільських рад, на якій обговорили актуальні питання життєдіяльності територіальних громад, зокрема про: стан роботи з проведення вакцинації від гострої респіраторної корона вірусної хвороби COVID-19 на території Новоукраїнського району; запровадження та функціонування системи НАССР у закладах освіти;реалізацію у територіальних громадах соціального проєкту «Активні парки – локації здоров'я України»; підготовку до Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo-2021; проведення боротьби зі шкідливими карантинними організмами; зміну моделі обслуговування національним оператором поштового зв'язку України «Укрпошта».

Голови територіальних громад мали можливість поспілкуватися з керівництвом та начальниками відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації та обговорити проблемні питання.