30 липня 2021 року Новоукраїнською районною державною адміністрацією за участю начальника «Новоукраїнського бюро правової допомоги Голованівського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги», старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП у Кіровоградській області та заступника начальника Новоукраїнського районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області з представниками служб у справах дітей та Центрів надання соціальних послуг територіальних громад Новоукраїнського району Кіровоградської області було проведено спільну нараду – семінар на тему: «Про забезпечення співпраці щодо правового захисту дітей на території Новоукраїнської, Ганнівської, Рівнянської та Глодоської територіальних громад Новоукраїнського району Кіровоградської області» .

У рамках наради-семінару були розглянуті  важливі та актуальні питання, а саме: про співпрацю щодо правового захисту прав та інтересів дітей, забезпечення діяльності Центру безоплатної правової допомоги та їх співпрацю щодо захисту прав та інтересів дітей різних категорій та їх сімей, забезпечення діяльності ювенальної превенції Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області щодо захисту законних інтересів дітей, профілактики правопорушень та проявів безвідповідального батьківства, забезпечення співпраці щодо організації правового захисту дитини, яка скоїла правопорушення або засуджена на територіях Новоукраїнської, Ганнівської, Рівнянської та Глодоської територіальних громад Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Під час наради-семінару також було обговорено проблемні питання, які виникають під час практичної діяльності залучених фахівців та надано рекомендації щодо поліпшення процесу співпраці з метою створення спільної стратегії діяльності щодо захисту законних прав та найкращих інтересів дітей різних категорій та їх родин.