04 серпня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко розглянув звернення громадян Глодоської територіальної громади  під час особистого прийому за місцем проживання.

Порушені питання стосувалися стану доріг, якими здійснюється підвезення учнів до закладів освіти, проведення ремонтних робіт та облаштування прилеглої території Меморіалу Слави у селі Глодоси.

Під час особистого прийому заявники отримали вичерпні відповіді та роз'яснення, окреслені шляхи вирішення проблемних питань у рамках чинного законодавства. Відповідальним виконавцям надані відповідні доручення щодо вирішення проблем, висвітлених у зверненнях громадян.

Голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко оглянув лікарську амбулаторію, яка є пунктом вакцинації населення від гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19.

Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Тарасенко та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту Олена Матвієнко відвідали Глодоську загальноосвітню школу, де ознайомилися зі станом підготовки закладу загальної середньої освіти до роботи у новому навчальному році.