Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко 04 серпня 2021 року побував з робочим візитом у Тишківській територіальній громаді, де зустрівся з керівництвом сільської ради, громадськістю, керівниками закладів та установ соціальної сфери.

Разом із Тишківським сільським головою Іваном Завалком, керівником апарату райдержадміністрації Тетяною Тарасенко, начальником відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту районної державної адміністрації Оленою Матвієнко побували у закладах освіти, культури, охорони здоров'я.

Особливу увагу звернули на функціонування на території сільської ради пункту вакцинації населення від гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19, на хід виконання заходів з організації якісного харчування в освітніх закладах.