ОГОЛОШЕННЯ

щодо проведення заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та у зв’язку із закінченням терміну повноважень нині діючої Громадською радою при Новоукраїнській районній державній адміністрації в Новоукраїнській районній державній адміністрації розпочато підготовку до проведення установчих зборів з метою формування нового складу Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації, які планується провести за участю представників інститутів громадянського суспільства 20 вересня 2021 року в приміщенні Новоукраїнської РДА.

Склад ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 липня 2021 року № 174-р.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву про участь в установчих зборах підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в Громадській раді є індивідуальним.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, зокрема копії статуту, свідоцтва про реєстрацію об’єднання громадян, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки з ЄДРПОУ або копію наказу про легалізацію шляхом повідомлення;

заява про згоду кандидата у члени Громадської ради при Новоукраїнській райдержадміністрації на обробку персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 20 серпня 2021 року (включно) до 17.00 за адресою: 27100, Кіровоградська область, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, буд. 59.

На підставі поданих заяв ініціативна група сформує список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради. Уточнена дата, час та місце проведення установчих зборів буде розміщено на веб-сайті Новоукраїнської райдержадміністрації.

Телефон для довідок: (05251)50002 – Колпак Анна Василівна, Книшук Юлія Миколаївна.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в установчих зборах по створенню громадської ради при Новоукраїнській райдержадміністрації.

Документи необхідно подати до 17.00 20 серпня 2021 року у паперовому та електронному вигляді.

1. Заяву до ініціативної групи по проведенню установчих зборів (у довільній формі). Зразок приведено в додатку 1.

2. Рішення керівника, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).

(Витяг з статуту, наказ або доручення на участь в установчих зборах завірену підписом керівника та печаткою громадської організації).

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.

4. Копії документів, що підвереджують легалізацію інституту громадянського суспільства завірені нотаріально.

(Завірені копії свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації та статут).

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

6. Особиста заява про надання дозволу щодо оприлюднення персональних даних.

Орієнтовна дата проведення установчих зборів запланована на 20 вересня 2021 року.

Установчі збори буде проведено о 14:00 у актовому залі Новоукраїнській районній державній адміністрації за адресою: 27100, Кіровоградська область, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, буд. 59.

Контактні телефони: (05251)50002, електронна пошта: inform@nu.kr-admin.gov.ua,  inbox1@nu.kr-admin.gov.ua .