Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук провів виїзний прийом громадян в Новоукраїнці

Заступник голови ОДА Сергій Поліщук спільно з головою Новоукраїнської РДА Віталієм Пастушенком провели особистий прийом громадян жителів.

Так, на прийом долучилися керівники територіальних громад, а також учасник АТО та волонтер.

Під час візиту громадян обговорювалися питання соціальної сфери, роботи органів місцевого самоврядування, земельних відносин – щодо дотримання чинного законодавства під час виділення земельних ділянок у власність.

Крім цього, в рамках особистого прийому значну увагу приділили важливості створення очисних споруд та водогону на території району.

Усі розглянуті питання будуть опрацьовані керівниками відповідних структурних підрозділів, після чого громадяни отримають юридично обґрунтовану відповідь.