Заступник голови ОДА Сергій Поліщук без попередження проінспектував центри масової вакцинації в Новоукраїнському районі

Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Поліщук спільно з головою Новоукраїнської РДА Віталієм Пастушенком провели інспектування центрів масової вакцинації та пунктів щеплення в Новоукраїнському районі.

Так, під час робочої поїздки без попередження відвідали Добровеличківський та Новоукраїнський Центри первинної медико-санітарної допомоги, а також центр масової вакцинації населення в Новоукраїнці, який розташований в міському Палаці культури «Ювілейний».

За інформацією працівників, вакцини наявні наразі в достатній кількості. Щеплення проводять препаратами Coronavac та Moderna. А в центрі масової вакцинації населення Новоукраїнки в наявності препарат Pfizer.

«Наше основне завдання – провести масштабну інформаційну кампанію щодо важливості та необхідності щеплення. Особливу увагу щодо імунізації необхідно звернути на медиків та педагогічних працівників, адже саме ці працівники щоденно контактують з великою кількістю людей», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Поліщук.